تور رفتینگ سامون

1,700,000 تومان

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

اطلاعات اضافی

شماره تماس09120149210
تاریخ شروع سفر1402/4/29
تاریخ و زمان برگشت از سفر1402/4/30
محل قرار برای شروع سفرمیدان آرژانتین
وسایل ضروری سفر ( در صورت نداشتن این وسایل میتوان در برنامه های سبک و متوسط از جایگزین ها استفاده نمایید به طور مثال: بجای کیسه خواب از پتو سفری و ملحفه یا بجای کوله پشتی از ساک دستی)کوله پشتی یک روزه, یا جایگزین ساک دستی چمدان, صندل طبیعت گردی, کارت شناسایی, پول نقد, قمقمه آب, تیشرت, شلوار, عینک آفتابی, دستمال سر, مایو, لباس گرم یا کاپشن, پلار, کیسه فریزر, پلاستیک زباله, شارژر, پاوربانک, دوربین, مونوپاد, دستمال کاغذی, دستمال مرطوب, حوله, صابون, شامپو, قرص مسکن و داروی خاص در صورت مصرف, اسپری دفع حشرات, ضد آفتاب, ماسک, الکل
خدمات در سفربیمه, مجوز, لیدر و راهنما, وسیله نقلیه, وعده غذایی, ترنسفرها
تعداد وعده صبحانه1
تعداد وعده نهار1
ظرفیت مسافر25
وعده های غذاییصبحانه, ناهار, آب, نوشیدنی قندی, تنقلات

شماره حساب پرداخت هزینه سفر

6037997360805098

زمان حرکت

پنجشنبه شب مورخ 1402/4/29 ساعت 23:30

میدان آرژانتین

زمان برگشت

جمعه  مورخ 1402/4/30 ساعت 16:00

تا ساعت 22:00 به مقصد تهران خواهیم رسید.

میدان آرژانتین

پنجشنبه شب مورخ 1402/4/22 ساعت 23:30  از تهران به سمت شهر سامان حرکت خواهیم کرد. صبح حدود ساعت 6:00 به شهر سامان خواهیم رسید. پس بعد از صرف صبحانه برای تجربه جذاب رفتینگ وسایل و تجهیزات مناسب را دریافت خواهیم کرد. سپس همراه تیم تخصصی رفتینگ سوار قایق ها شده و وارد رودخانه می‌شویم. بعد از حدود ۴ چهار ساعت رفتینگ، آب بازی و آبتنی برنامه به اتمام می‌رسد و بعد از صرف ناهار به شهر سامان برمی‌گردیم و پس از خرید سوغاتی با خاطرات خوشی از این سفر به تهران باز خواهیم گشت.

جاذبه های تور رفتینگ سامان

♻️ سه ساعت و نیم رفتینگ در سرچشمه زاینده رود
🔰 بیمه و مجوز -تجهیزات کامل رفتینگ، کلاه، جلیقه نجات و…
♻️ تیم سرپرستی حرفه‌ای و راهنمای تخصصی🔰 آموزش رایگان اصول رفتینگ توسط متخصصین این رشته
♻️ صبحانه سلف سرویس و میز میان‌وعده
🔰 شنا و آب‌بازی در بخش‌هایی از رودخانه
♻️ پذیرایی ناهار و میان‌وعده
🔰بازدید از پل تاریخی زمانخان
♻️بازدید از شهر سامان و خرید سوغاتی

نکات بسیار مهم و کوتاه از طرف باشگاه قایقرانی

نکات بسیار مهم و کوتاه را از طرف باشگاه خدمت شما عزیزان عرض میکنیم، لطفا خواهشمند است با جدیت این موارد را در طول مسیر قایقرانی در نظر داشته باشید (خواهشمند است این نکات را برای همسفران خود بازگو کنید):
1- خواهشمند است حتما برای چند ساعت با رفتگاید(سکان دار هر قایق) همکاری صمیمانه و کامل داشته و اجازه دهید سکاندار با تمرکز کامل قایق را هدایت نماید.

2- خواهشمند است خوابیدن کف قایق را در زمان رسیدن به شاخه هایی که در نزدیکی سطح آب هستند جدی گرفته و کاملا به شیوه گفته شده توسط لیدر در کف قایق بخوابید و در انجام این کار تعلل نکنید.

3- خواهشمند است به گفته رفتگاید در مواقع ضروری در جهت گفته شده پارو بزنید و از نزدیکی به خطر جلوگیری کنید.

4- خواهشمند است به هیچ وجه بدون اجازه رفتگاید قایق را ترک نکنید، از طرفی  در بخش هایی از رودخانه که رفتگاید اجازه دهد می توانید از قایق خارج شده، شنا کنید و شیرجه بزنید اما سعی کنید از قایق خود فاصله زیادی نگیرید.

5- خواهشمند است به هیچ وجه قایق خود را در طول سفر تعویض نکنید.

6- خواهشمند است کلاه و جلیقه خود را به شکل مناسب استفاده کرده و هرگز در طول مسیر از خود دور نکنید، در بدترین شرایطِ ممکن، کلاه و جلیقه نجات از رسیدن هر گونه آسیب جدی به شما جلوگیری خواهند نمود.

7- خواهشمند است از پارو برای هیچ حرکت دیگری بجز پارو زدن استفاده نکنید و پارو را به شکلی که توضیح داده خواهد شد گرفته تا به فرد روبرویی آسیبی نزنید. (البته برای آب بازی می توانید از پارو استفاده کنید اما مراقب برخورد پاروی خود به مسافران دیگر، همسفر قایق خود و پاروهای دیگر باشید).

8- خواهشمند است به هیچ وجه اشیا قیمتی، تلفن همراه، دستبند و … را همراه خود روی قایق نبرید در غیر این صورت باشگاه یا لیدر قایق هیچگونه مسئولیتی در نگهداری اموال شما ندارند.

9- خواهشمند است در صورتی که حساسیت به داروی خاص یا مواد خوراکی خاصی دارین، سابقه بیماری دارین یا هر نوع موارد اورژانسی که بایستی تیم اجرا کننده تور در جریان باشد، حتما زمان ثبت نام عنوان نمایید تا تمهیدات لازم صورت گیرد، در غیر این صورت مسئولیت هر اتفاق ناگواری ناشی از عدم آگاهی تیم مجری بر عهده مسافر است.

10- دوستان قایق ها 8 الی 10 نفره بوده اما تقسیم بندی نفرات برای نشستن داخل قایق ها بر اساس مشخصات فیزیکی مسافران و صلاحدید مربیان باشگاه با در نظر گرفتن شرایط فنی می باشد، لطفا همکاری های لازم را نموده و در انجام این کار به هیچ وجه ورود نفرمایید در غیر این صورت آژانس هیچگونه مسئولیتی برای سوار نمودن مسافران معترض را نخواهد داشت. لازم بذکر است می توانید با هماهنگی مربیان، با همسفر خود داخل یک قایق باشید.

11- دوستان موارد فوق چکیده سال ها تجربه و متاسفانه عدم رعایت موارد فوق باعث آسیب مالی و جسمی به مسافران پیشین شده است. در صورت رعایت نکات گفته شده هیچ خطری شما را تهدید نمیکند و خاطراتی بسیار زیبا و رویایی خواهید داشت.

12.یک دست لباس اضافه همراه داشته باشید.

گروه BACKPACKERIRAN

شناسه آگهی : 57864805eb1aaeb8

نظرات