تور یک روزه غار یخ مراد و برف بازی

370,000 تومان

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

اطلاعات اضافی

شماره تماسبختیاری 09120149210 / مرادی 09183375668
تاریخ شروع سفر1400/10/3
تاریخ و زمان برگشت از سفر1400/10/3
محل قرار برای شروع سفرصادقیه پارک نوشین
وسایل ضروری سفر ( در صورت نداشتن این وسایل میتوان در برنامه های سبک و متوسط از جایگزین ها استفاده نمایید به طور مثال: بجای کیسه خواب از پتو سفری و ملحفه یا بجای کوله پشتی از ساک دستی)کوله پشتی یک روزه, کفش کوهپیمایی و کوهنوردی, فوم, گتر, کارت شناسایی, پول نقد, قمقمه آب, باتوم کوهنوردی, جعبه کمک های اولیه, چاقوی همه کاره, پانچو, عینک آفتابی, کلاه, لباس گرم یا کاپشن, پلار, گرتکس, کلاه ایمنی, جوراب اضافی, دستکش زمستانه, پوتین, ضد آفتاب, ماسک, الکل
خدمات در سفربیمه, مجوز, لیدر و راهنما, وسیله نقلیه, وعده غذایی
تعداد وعده صبحانه1
ظرفیت مسافر25
وعده های غذاییصبحانه, آب, نوشیدنی قندی, تنقلات

شماره حساب پرداخت هزینه سفر

6037997360805098 کسری بختیاری

یکی از خاص ترین غارهای ایران، غار یخ مراد است که با قندیل های کوچک و بزرگ و شفابخشش شهرت دارد. این غار با ارتفاعی در حدود دو هزار و ششصد و چهل متر از سطح دریا، از جاذبه های گردشگری استان البرز است.

در تور یک روزه غار یخ مراد همسفران بک پکر ایران و طبیعت دوستانی که اهل ماجراجویی هستند از این غار منحصر به فرد بازدید می کنند و یک روز شاد و خاطره انگیز را برای خود ثبت می کنند.

بهترین زمان بازدید از این غار مطبق است (در چهار طبقه)، اواخر زمستان و اوایل بهار است. هر چند که تا خرداد ماه نیز ممکن است که غار قندیل داشته باشد، اما قندیل های بزرگ و درخشان در اواخر زمستان و اوایل بهار وجود دارند.

مردم روستای کهنه ده معتقدند که این قندیل ها شفابخش هستند و برای همین، غار “یخ مراد” نام گزاری شده است.

به اعتقاد برخی این غار متعلق به دوره دوم زمین شناسی، مزو زوییک یا میان زیست، بوده و عمر آن حدود ۷۰ تا ۲۳۰ میلیون سال است؛ اما بعضی دیگر معتقدند که با توجه به فسیلی از گونه نرم تنان دریایی مربوط به دوره سوم زمین شناسی به نام کاردتیا که بر روی سنگ بزرگی در نزدیکی دهانه اصلی غار وجود دارد، این غار در حدود پنجاه میلیون سال پیش در زیر دریا به وجود آمده است.

در این تور یک روزه با بک پکر ایران همراه باشید و از این غار منحصر به فرد بازدید نمایید به همراه برف بازی

زمان حرکت: جمعه ساعت 5 صبح از تهران میدان صادقیه

ساعت 5:30 از کرج پل کلاک

وعده ناهار: به عهده مسافران عزیز می باشد

ساعت برگشت: ساعت 21:00 تهران خواهیم بود.

شناسه آگهی : 15761b9e3308048a

نظرات